Izlet v Terme A?ateA? za mladino

V soboto 19. novembra 2011, je Komisija za mladino GZ Brezovica A?e tradicionalno organizirala izlet v Terme A?ateA?. Malo pred osmo uro zjutraj smo se s tremi avtobusi odpravili na pot proti A?ateA?u. Iz naA?ega druA?tva smo letos peljali najmlajA?o generacijo a�� 8 A?lanov desetine mlajA?ih pionirjev s spremstvom treh mentorjev. A�Na avtobusu so otroci navduA?eno A?akali cilj. Ko smo prispeli do kopaliA?A?a smo se skupaj odpravili do bazenov. Zabavali smo se na toboganih in gusarski ladji. A?as je minil kot bi mignil in A?e smo se vraA?ali proti domu. Otroci so bili zadovoljni in hkrati prijetno utrujeni od vseh vodnih vragolij. Spodaj si lahko ogledate A?e nekaj utrinkov iz izleta v Terme A?ateA?.